O naszym przedszkolu

Nasze przedszkole „Miś Uszatek" mieści się w budynku Szkoły Podstawowej w Porzeczu. Charakteryzuje się dobrymi warunkami lokalowymi przy jednocześnie przystosowanym do potrzeb dzieci terenem do zajęć i zabaw na powietrzu (ogród przedszkolny). Sala przedszkolna jest bogato wyposażona w pomoce naukowe, zabawki oraz wszelkie inne sprzęty i akcesoria służące prawidłowemu rozwojowi psychofizycznemu dziecka.

Nasze przedszkole jest placówką dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą, która zapewnia opiekę, wychowanie i naukę dzieciom od 3 do 5 roku życia.
        Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny, radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom. Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że czują się one kochane, akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami.

Dajemy dzieciom możliwość: samorealizacji, pracy z innymi, kreatywnego myślenia, działania, uczestniczenia w ciekawych zajęciach. Misją naszego przedszkola jest ujednolicenie oddziaływań wychowawczych domu rodzinnego i przedszkola. Nasi wychowankowie wyposażeni będą w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu, będą otwarci na kontakty z innymi ludźmi, cechować ich będzie śmiała i twórcza postawa wobec otaczającego świata.

W naszym przedszkolu prowadzone są zajęcia z języka angielskiego , zajęcia korekcyjne , logopedyczne ,religia oraz spotkania z psychologiem .

• Szkoła Podstawowa w Porzeczu
      Porzecze 22, 26-085 Miedziana Góra